Kontaktai

Šioje skiltyje rasite KTU Biomedicininės inžinerijos instituto administracijos kontaktus.

Vaidotas Marozas

Direktorius

K. Baršausko g. 59-A454,
tel. +370 (37) 407 118
e. p. vaidotas.marozas@ktu.lt

Administracija
Prof. dr. Vaidotas Marozas  Direktorius  +370 (37)407 118 vaidotas.marozas@ktu.lt
Prof. habil. dr. Arūnas Lukoševičius Mokslo vadovas  +370 698 01661 arunas.lukosevicius@ktu.lt 
Lina Surgautė Vyr. administratorė  +370 (37) 407 119 lina.surgaute@ktu.lt
Multimodalinių biosignalų srautų laboratorija
Dr. Andrius Petrėnas Laboratorijos vadovas, mokslo darbuotojas +370 605 63023 andrius.petrenas@ktu.lt
Dr. Andrius Rapalis Mokslo darbuotojas  +370 621 79213 andrius.rapalis@ktu.lt
Dr. Andrius Sološenko Projekto mokslo darbuotojas andrius.solosenko@ktu.lt
Birutė Paliakaitė Vyresnioji technikė birute.paliakaite@ktu.lt
Monika Šimaitytė Projekto inžinierė monika.simaityte@ktu.lt
Medicininių vaizdų ir informacijos apdorojimo laboratorija
Dr. Darius Jegelevičius Laboratorijos vadovas, projekto mokslo darbuotojas +370 681 67165 darius.jegelevicius@ktu.lt
Dr. Martynas Patašius Projekto mokslo darbuotojas, inžinierius +370 687 41049 martynas.patasius@ktu.lt
Daivaras Sokas Projekto inžinierius daivaras.sokas@ktu.lt
Biomedicininės elektronikos ir sensorikos laboratorija
Dr. Saulius Daukantas Mokslo darbuotojas +370 635 11346 saulius.daukantas@ktu.lt
Medicininės diagnostikos ir ultragarsinių technologijų laboratorija
Dr. Rytis Jurkonis Mokslo darbuotojas rytis.jurkonis@ktu.lt
Dr. Artūras Janušauskas Mokslo darbuotojas arturas.janusauskas@ktu.lt
Dr. Andrius Sakalauskas Projekto mokslo darbuotojas andrius.sakalauskas@ktu.lt
Monika Zambacevičienė Projekto jaunesnioji mokslo darbuotoja monika.makunaite@ktu.lt
We are using cookies to provide statistics that help us give you the best experience of our site. You can find out more or switch them off if you prefer. However, by continuing to use the site without changing settings, you are agreeing to our use of cookies.
Sutinku