Pereiti prie turinio

Dr. Vilma Pluščiauskaitė tapo LJMS tarybos nare

Svarbiausios | 2026-06-25

Biomedicininės inžinerijos instituto mokslo darbuotoja dr. Vilma Pluščiauskaitė tapo Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjungos (LJMS) tarybos nare.

Naujojoje tarybos kadencijoje V. Pluščiauskaitė bus atsakinga už organizacijos komunikaciją, taip pat prisidės prie žurnalo „Veritas“ leidybos ir LJMS organizuojamų renginių. Prisijungti prie LJMS jaunąją mokslininkę paskatino noras prisidėti prie aktyvesnio jaunųjų tyrėjų dialogo, dalintis aktualia informacija ir stiprinti bendradarbiavimą tarp mokslo institucijų.

Norėjau išeiti už savo „burbulo“ ribų, susipažinti su platesne jaunųjų mokslininkų bendruomene ir geriau suprasti, su kokiais iššūkiais susiduria kiti jaunieji mokslininkai. Man svarbu, kad jaunųjų mokslininkų balsas būtų girdimas, o bendruomenė – matoma, aktyvi ir palaikanti. – sako V. Pluščiauskaitė.

LJMS vienija įvairių mokslo sričių jaunuosius mokslininkus, doktorantus ir tyrėjus, atstovauja jų interesams, skatina bendradarbiavimą bei mokslo populiarinimą visuomenėje. Tai dinamiška, žiniomis grįsta, nepriklausoma, nevyriausybinė, nepolitinė ir ne pelno siekianti nacionalinė organizacija.

Sveikiname Vilmą su nauju veiklos etapu ir linkime sėkmės stiprinant jaunųjų mokslininkų bendruomenę!